o mnie

   lekarz psychiatra Wojciech Szerszenowicz W 2002 roku ukończyłem studia medyczne na Akademii Medycznej w Białymstoku. Po stażu podyplomowym rozpocząłem pracę na oddziałach Wojewódzkiego Zespołu Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie. W 2011 roku zdałem egzamin specjalizacyjny z psychiatrii.  

    Przez kilka lat pracowałem na oddziałach Wojewódzkiego Zespołu Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie a później w Poradni Zdrowia Psychicznego. Obecnie przyjmuję jedynie prywatnie w gabinecie w Olsztynie oraz konsultuję pacjentów w Domach Pomocy. Uwielbiam swoją pracę w związku z tym nieustannie kształcę się, poszerzam i aktualizuję wiedzę by coraz lepiej pomagać osobom z problemami psychicznymi.

   Ważny jest dla mnie cały pacjent (podejście holistyczne), więc nie skupiam się tylko na problemie z psychiką i dlatego mogę zaproponować Państwu pełniejsze i skuteczniejsze rozwiazania, czesto wykraczajace poza klasyczną farmakoterapię.

    Jestem otwarty na nowe wyzwania. W 2017r. ukończyłem studia podyplomowe z zakresu Seksuologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. W 2018r. ukończyłem I poziom terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR / BSFT) Atualnie jestem w kilku nowych projektach, dzięki którym będę mógł zaoferować Państwu jeszcze więcej.                                                             

 

Umów wizytę online do Olsztyna      Umów telefonicznie do Olsztyna      

zapoznaj się z informacją dotyczącą leczenia w gabinecie